r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Informator dla Maturzystów InforMATUR 2016 1.40

Strona główna iOS Edukacja i nauka Programy dla uczniów

Informator dla Maturzystów InforMATUR 2016 to aplikacja dla uczniów zdających maturę, która ma ułatwić podjęcie decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów. Program przeznaczony jest na iPhone'y oraz iPady.

W bazie danych aplikacji znajdziemy informacje o 448 uczelniach wyższych w Polsce, które w tym roku będą prowadziły nabór na studia. Każda z nich ma swój profil, gdzie opisano jej historię, kierunki studiów (wraz z wymaganiami egzaminacyjnymi związanymi z maturą) oraz wydziały, można też sprawdzić uczelnianego Facebooka oraz stronę internetową. Każdy kierunek studiów można dodać do ulubionych, by wrócić do niego w późniejszym czasie.

Program zawiera też poradniki dla uczniów, podzielone na trzy kategorie: Zdać maturę, Wybrać studia, Przeżyć pierwszy rok. W każdej z nich znajdziemy artykuły, które zawierają rady i wskazówki, np. jak łączyć studia z pracą lub jak odnaleźć się w akademiku.

Aplikacja treści podaje w formie wygodnych kafli, jest prosta w obsłudze i czytelna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jutro matura z matematyki. Zrób sobie powtórkę na smartfonie

21
04.05.2016  •  Anna Rymsza

Egzamin maturalny z matematyki od lat uznawany jest za trudny. Wiele osób jest zdania, że nie powinien być obowiązkowy, choć matematykę nazywa się królową nauk. Dlatego przygotowałam kilka aplikacji, które mogą pomóc w powtarzaniu materiału i ćwiczeń przed jutrzejszym egzaminem. Mam nadzieję, że dzięki nim maturzyści poczują się pewniej. Matura+ Matematyka Matura+ Matematyka dla Androida to świetna aplikacja do nauki nie tylko matematyki, ale przede wszystkim rozwiązywania testów maturalnych na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.