Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2016!

Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2016!

Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2016!
Redakcja
25.07.2016 13:16, aktualizacja: 08.08.2016 17:09

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy dziś otwartą rejestrację na HotZlot 2016, czyli jubileuszowe, dziesiąte już spotkanie czytelników naszego portalu. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto ma konto na dobrychprogramach. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie, które zaplanowaliśmy na 27 lipca. Zachęcamy do rejestracji!

W tym roku organizujemy HotZlot 2016 tam, gdzie to wszystko się zaczęło – w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie. Z miejscem tym łączymy wyjątkowe wspomnienia, nie tylko dlatego, że odbył się tam pierwszy Zlot, ale przede wszystkim za sprawą wyjątkowego klimatu, jaki panuje wśród zboczy gór i leśnych ostępów, niczym w odciętym od świata schronisku. Atmosfera panująca w Olimpach jest nie do odtworzenia w innym miejscu, a jako ciekawostkę dodamy, że ośrodki te są oficjalnymi obiektami MSWiA.

HotZlot 2014

Trzydniowa agenda HotZlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie atrakcjami, interesującymi sesjami technicznymi i zajęciami o charakterze integracyjnym. Sesje techniczne poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów — producentów oprogramowania i sprzętu. Agenda zostanie niebawem uzupełniona o szczegóły.

Integrację zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w niedzielę wieczorem. Udział w tegorocznym HotZlocie weźmie 130 osób. Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe, jednak przy gigantycznej oglądalności dobrychprogramów… jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;). Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, upominki i cały szereg atrakcji. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień, do wtorku 16 sierpnia. Dzień ten praktycznie w całości zostanie przeznaczony na integrację. Tego dnia będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by podarować innym uczestnikom zlotu coś od siebie podczas sesji Lightning Talks.

W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji każdy może zgłosić chęć udziału w Hot Zlocie. Wystarczy mieć konto na portalu. Na zgłoszenia czekamy do 26 lipca. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane w drodze losowania 27 lipca. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Partnerami jubileuszowego HotZlotu są Kingston, Nokia, Synology i TP-Link. HotZlot 2016 wspierają ponadto: Games Republic, LG Electronics, MSI, Playseat oraz ZOWIE.

Zachęcamy do rejestracji — tam po prostu trzeba być!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)