r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Injustice: Gods Among Us na PlayStation Vita, PS4 i PC w listopadzie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Injustice: Gods Among Us, bardzo dobra bijatyka odpowiedzialnego też za rozwój serii Mortal Kombat zespołu NetherRealm Studios, wkrótce pojawi się na kolejnych platformach, PC plus dwóch Sony. W wydaniu Ultimate Edition 29 listopada gra zadebiutuje w przenośnym formacie na PlayStation Vita, a także ponoć w znacznie ulepszonej oprawie graficznej na PS4. Chodzi o najpełniejszą możliwą edycję tytułu.

Do podstawowego zestawu popularnych superbohaterów i złoczyńców, znanych z komiksów amerykańskiego wydawnictwa DC, dołączą takie postacie jak generał Zod, Batgirl, Lobo, Zatanna oraz Martian Manhunter. Dotąd w konsolowych wersjach gry były one osobno płatne. Do tego należy doliczyć przeszło 30 nowych kostiumów dla postaci, a także 60 dodatkowych misji w S.T.A.R. Labs, czyli trybie wyzwań. Injustice na PS4 podobno korzystać ma w pełni z funkcji, które oferuje system oraz pad DualShock 4.

Równocześnie na rynku powinna pojawić się wzbogacona reedycja produkcji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Nie wiadomo co z Wii U.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.