InnoExtractor InnoExtractor 5.3.0.190

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

InnoExtractor to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, z pomocą której wypakujemy zawartość instalatorów Inno Setup bez uruchamiania samego procesu instalacji oprogramowania.

Dzięki takiemu zabiegowi możemy uzyskać dostęp do wszystkich plików zawartych w paczce instalatora. Przydaje się to do różnych celów, przykładowymi zastosowaniami może być chęć otrzymania dostępu do plików podczas gdy nie możemy użyć instalatora z powodu ograniczeń naszego konta w systemie Windows. Innym, edukacyjnym przykładem może być chęć zbadania, jak wygląda takowa paczka instalacyjna, bądź też po prostu niechęć do użycia instalatora, kiedy można po prostu program wyodrębnić w dowolnym miejscu na dysku.

InnoExtractor nie jest kombajnem i nie posiada zawrotnej liczby funkcji. Autor skupił się na tym jednym aspekcie, jakim jest wypakowywanie instalatorów Inno Setup i to właśnie aplikacja robi dobrze. Interfejs programu jest bardzo prosty, a nowe paczki instalacyjne możemy do niego dodawać zarówno z poziomu menu, jak i za pomocą metody "przeciągnij i upuść".

Uwaga!

  • Program jest dostępny zupełnie za darmo, ale część funkcjonalności jest dostępna dopiero po dokonaniu małej dotacji dla autora oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!