Instapaper Instapaper

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instapaper to popularna usługa, która pozwala zapisać treści do przeczytania na później. Oferuje również zestaw narzędzi i rozwiązań, które mają nam pomóc w lekturze kolejnych artykułów.

Aby skorzystać z Instapaper należy założyć darmowe konto. Możemy tego dokonać z poziomu aplikacji. Na pierwszym planie prezentowane są dodane ostatnio artykuły. Poza tytułem widzimy również nazwę serwisu, autora oraz krótki fragment tekstu. W lewym górny rogu skrywa się menu nawigacyjne. Z jego poziomu możemy przejść do tekstów ulubionych, archiwalnych, przejrzeć stworzone wyróżnienia, filmy zawarte w artykułach czy też przejrzeć ciekawe treści, w tym u naszych znajomych.

Instapaper posiada opcje społecznościowe, aby móc z nich skorzystać należy zdecydować się na profil publiczny. Bardzo ciekawie prezentuje się także lista narzędzi dostępnych podczas czytania tekstu. Poza standardowym trybem nocnym, zmianą tła czy też czcionki Instapaper wspiera także systemowy syntezator mowy. Niestety nie radzi sobie z językiem polskim i rodzime teksty czyta po angielsku.

W ustawieniach znajdziemy także możliwość powiązania programu z popularnymi serwisami społecznościowymi. Podstawowe możliwości usługi oraz aplikacji otrzymujemy za darmo. Pozostałe są częściowo limitowane, a za pełną swobodę korzystania z Instapaper musimy dodatkowo zapłacić w formie abonamentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!