iOSWiadomościAgregatory treściInstapaper
Instapaper ikona

Instapaper8.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Instapaper to oficjalna aplikacja usługi o takiej samej nazwie. Dzięki nim możemy w prosty sposób zapisywać artykuły do przeczytania na później. Dodatkowo wersja mobilna posiada szereg usprawnień, które mają nam umilić proces czytania.

Aby skorzystać z Instapaper należy założyć darmowe konto. Możemy tego dokonać z poziomu aplikacji. Na pierwszym planie prezentowane są dodane ostatnio artykuły. Poza tytułem widzimy również nazwę serwisu, autora oraz krótki fragment tekstu. W lewym górny rogu skrywa się menu nawigacyjne. Z jego poziomu możemy przejść do tekstów ulubionych, archiwalnych, przejrzeć stworzone wyróżnienia, filmy zawarte w artykułach czy też przejrzeć ciekawe treści, w tym u naszych znajomych.

Instapaper posiada opcje społecznościowe, aby móc z nich skorzystać należy zdecydować się na profil publiczny. Bardzo ciekawie prezentuje się także lista narzędzi dostępnych podczas czytania tekstu. Poza standardowym trybem nocnym, zmianą tła czy też czcionki Instapaper wspiera systemowy syntezator mowy oraz opcję szybkiego czytania.

W ustawieniach znajdziemy także możliwość powiązania programu z popularnymi serwisami społecznościowymi. Podstawowe możliwości usługi oraz aplikacji otrzymujemy za darmo. Pozostałe są częściowo limitowane, a za pełną swobodę korzystania z Instapaper musimy dodatkowo zapłacić w formie abonamentu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań68
Data aktualizacji7 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Instapaper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)