Internet Explorer 8 Beta 2 po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod koniec sierpnia Microsoft wydał publicznie drugą betę przeglądarki Internet Explorer 8 - wtedy jednak była ona dostępna tylko w kilku językach. Dzisiaj w oficjalnym centrum pobierania pojawiły się pozostałe języki, w tym również wersje polskie.

Internet Explorer 8 Beta 2 w polskiej wersji językowej dostępny jest do pobrania dla systemów Windows XP oraz Windows Vista i Windows Server 2008. Warto zauważyć, że na razie polskie wersje są przeznaczone tylko dla wersji 32-bitowych tych systemów, co nie powinno dziwić w przypadku Windows XP (który nie posiada polskiej 64-bitowej edycji), ale może już zastanawiać na przykład jeśli chodzi o Vistę. Być może polski IE8 dla 64-bitowej Visty pojawi się w najbliższej przyszłości.

Przypominamy, że Internet Explorer 8 to nadal wersja beta - może więc zachowywać się niestabilnie, w związku z tym nie zalecamy jej instalacji początkującym użytkownikom i na komputerach, których niezawodność jest szczególnie pożądana. Finalna wersja przeglądarki, według najnowszych informacji, ma być opublikowana jeszcze w tym roku.

© dobreprogramy

Komentarze