Internet Explorer 8 dla polskich portali

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft we współpracy z Onetem, Allegro oraz Naszą Klasą opracował specjalne wersje polskiego Internet Explorera 8 integrujące się z tymi serwisami. Niektóre funkcje występują we wszystkich trzech wersjach, inne tylko w jednej, pochodzącej z danego portalu.

Integracja przeglądarki z portalami została osiągnięta dzięki wyszukiwarkom, akceleratorom oraz obiektom Web Slice. Przykładowo na Naszej Klasie można wyszukiwać znajomych bezpośrednio z Internet Explorera. Dzięki akceleratorom można wysłać użytkownikowi Naszej Klasy artykuł z Onetu lub aukcję z Allegro. Można też będąc na dowolnej stronie internetowej zaznaczyć w tekście nazwę określonego przedmiotu i sprawdzić, czy jest on dostępny na aukcjach Allegro. Podobnie łatwo można wyszukać informacje na danym temat korzystając z Onetu.

Dzięki Web Slice można obserwować fragmenty serwisów internetowych, np. skrzynkę odbiorczą Naszej Klasy, aukcję Allegro czy wiadomości z Onetu. Nie wymaga to wchodzenia na stronę ani jej odświeżania.

Zmodyfikowane polskie wersje Internet Explorera można pobrać z serwisów Onet.pl, Allegro.pl i Nasza-Klasa.pl

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy