r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Java Open School w Szczecinie

Strona główna Aktualności
Koło naukowe Informatyki "BIOS"

we współpracy z firmą BLStream organizuje w Szczecinie cykl trzech otwartych wykładów w ramach których w prosty i przystępny sposób mają zostać przedstawione podstawy języka programowania Java. Wykłady mają charakter otwarty. Przyjść może każdy, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Seminaria kierowane są do osób posiadających minimalną wiedzę z zakresu programowania w dowolnym języku, odbywają się pod hasłem "Nie musisz programować w Javie, nauczymy Cię od podstaw."

Wykłady będą prowadzone przez specjalistów z firmy BLStream. Każdy z nich będzie trwał około dwóch godzin. Po wykładzie uczestnicy otrzymają zadania do rozwiązania które będą pomocne w sprawdzeniu przyswojonej wiedzy oraz w dalszej samodzielnej nauce.

Wykłady odbędą się w sali "Aula nowa" Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64) w czwartki: 14 grudnia o godz. 16:00, 4 stycznia o godzinie 16:00 oraz 18 stycznia, również o godzinie 16:00.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie avaopenschool.blstream.com.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.