r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Just Cause

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Avalanche Studios udowodniło, że bycie najemnikiem w otwartym świecie tropikalnych wysp się opłaca. Pierwsze Just Cause sprzedało się świetnie, torując drogę jeszcze lepszym kontynuacjom. Waleczny Rico Rodriquez uwielbia zrzucać dyktatorów z ich złotych tronów. W pierwowzorze chodziło o walkę z tyranem fikcyjnego San Esperito, gdzie bohater się wychował. Wspierał także ruch oporu, destabilizując rządy złego.

Galeria programu

Ogólnie w całej serii chodzi o sianie zamętu na wszelkie możliwe sposoby. Nasz twardziel jest doskonale uzbrojony, a dodatkową amunicję zbiera po pokonanych wrogach. Aktywnie przyczynia się do przechylania się szali wojny domowej na rzecz ciemiężonych, a to poprzez wykonywanie kolejnych misji fabularnych i odbijanie wyznaczonych miejscówek. Mamy grę akcji TPP z wożeniem się różnymi pojazdami.

Cechą charakterystyczną marki już od premierowej odsłony pozostaje spadochron plus efektowne momenty, w których przejmujemy z powietrza samochody czy samoloty. Nie ma też problemu wyskoczyć zza kółka na dach rozpędzonego auta, aby tuż przed staranowaniem nim jednostki nieprzyjaciela zwyczajnie zmienić furę. Just Cause doceniono także za dużą swobodę. Nie trzeba się wcale śpieszyć z poznawaniem gry.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek gry, dając możliwość poznania podstaw i oferując kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.