r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Katalog LEGO® 3D 1.9.2

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

Oficjalna aplikacja Lego zapewniająca dostęp do cyfrowej wersji katalogu produktów. Dodatkowo oferuje bardzo dobre wsparcie dla papierowego wydania. Dzięki programowi możemy zobaczyć jak dane modele wyglądają w 3D.

LEGO 3D Katalog oferuje wsparcie dla naszego języka, dzięki temu nawet dzieci nie powinny mieć problemu z jego obsługą. Katalog dostępny jest w formie pliku PDF wraz z możliwość skorzystania z wyszukiwarki. Jednak najciekawiej prezentuje się druga z opcji

Dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej, możemy ożywić obiekty z tradycyjnego katalogu Wystarczy najechać na odpowiedni zestaw, aby po chwili ujrzeć jego animację w 3D. Efekt jest bardzo fajny i sprawia wiele radości nie tylko najmłodszym. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Lubisz LEGO? Ożyw najnowszy katalog aplikacją na tablety i smartfony

7
15.09.2014  •  Karolina Kowasz

Chyba trudno spotkać kogoś, kto nie wie czym jest LEGO. Nawet ci, którzy nie rozumieją fenomenu klocków, z których da się zbudować niemalże wszystko, muszą przyznać, że odniosły one ogromny sukces. W sklepach partnerskich można już dostać katalog na drugą połowę tego roku i mimo, że samo jego przeglądanie wywoła u dzieci (i sporej części dorosłych zapewne też) burzę okrzyków chcę to!, z aplikacją LEGO jego oglądanie stanie się jeszcze ciekawsze. Po pobraniu bezpłatnej aplikacji i uruchomieniu jej na naszym urządzeniu z Androidem czy iOS-em od razu możemy przejść do kartkowania katalogu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.