Kickass Undelete Kickass Undelete 1.5.5

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kickass Undelete to darmowe narzędzie do odzyskiwania plików na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Program adresowany jest do osób, które przypadkowo usunęły potrzebne dokumenty, materiały wideo, pliki dźwiękowe czy też jakiekolwiek inne dane. Kickass Undelete obsługuje systemy plików FAT i NTFS, umożliwiając odzyskanie danych nie tylko z dysku twardego naszego peceta, ale również innych nośników (dyski flash, karty SD, itp.).

Korzystanie z Kickass Undelete jest stosunkowo proste, gdyż po uruchomieniu narzędzia wystarczy wybrać odpowiednią partycję lub nośnik danych, a następnie kliknąć wielki (ogromny!) przycisk "scan", by program odnalazł usunięte pliki (możemy je dowolnie filtrować, by szybciej odnaleźć dane, jakie chcielibyśmy odzyskać).

Producent zastrzega, że Kickass Undeletedziała najlepiej, gdy przeprowadzimy operację odzyskiwania plików jak najszybciej po ich usunięciu, gdyż nowe dane zapisywane na nośniku mogą nadpisać te, które przypadkowo zostały wykasowane. Może to doprowadzić do sytuacji, w której odzyskanie danych będzie niemożliwe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!