r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kigo Image Converter 2.1.1

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Kigo Image Converter to prosta i darmowa aplikacja, służąca do konwersji plików graficznych pomiędzy formatami BMP, JPEG, JPC, PNG, TIF, TIFF, TGA, PCX i PNM. Pozwala ona także wykonywać podstawową obróbkę grafiki, tj. zmianę rozmiaru obrazu.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada minimalistyczny interfejs graficzny i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Z jego pomocą możliwe jest wygodne oraz sprawne konwertowanie zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów. Oferowane przez Kigo Image Converter funkcje poza samą zmianą formatu obejmują również manipulowanie rozmiarem rozmiarem obrazu oraz nakładanie na fotografie znaku wodnego.

W przypadku tego ostatniego aplikacja pozwala tworzyć znaki wodne na podstawie wpisanego tekstu lub pliku graficznego. Możliwe jest dostosowywanie użytej czcionki oraz położenia tzw. watermarku. Program daje możliwość podglądu efektu jeszcze przed rozpoczęciem procesu konwersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.