Kindle Kindle 8.38.0.100(1.3.235385.0)

Strona główna Android Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kindle to aplikacja przygotowana przez firmę Amazon, która pozwala na obsługę konta w stworzonej przez producenta usłudze do czytania książek i czasopism. Aplikacja pozwala na synchronizację książek umieszczonych na koncie i dostępnych na innych urządzeniach, takich jak czytniki elektroniczne Kindle.

Głównym jej zadaniem jest jednak umożliwienie czytania książek – w tej roli aplikacja spisuje się znakomicie. Podobnie do dedykowanych czytników Amazonu, również tutaj jest możliwa zmiana wielkości czcionki czy justowania, ale również trybu (jasny, ciemny, sepia). Czytelnik w dowolnym momencie może na książki nanosić własne notatki, podświetlać wybrane fragmenty, oraz wyszukiwać tak w książce, jak i w sieci.

Z poziomu Kindle możliwe jest również przeglądanie i dokonywanie zakupów w sklepie zawierającym ponad 2 miliony pozycji. Pomimo, że większość literatury jest anglojęzyczna, znaleźć w nim można również książki i czasopisma w języku polskim. Aplikacja jest darmowa, wymaga jednak posiadania bezpłatnego konta Kindle, do którego jest przypisywana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!