r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kindle

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń

Kindle to aplikacja przygotowana przez firmę Amazon, która pozwala na obsługę konta w stworzonej przez producenta usłudze do czytania książek i czasopism. Aplikacja pozwala na synchronizację książek umieszczonych na koncie i dostępnych na innych urządzeniach, takich jak czytniki elektroniczne Kindle.

Głównym jej zadaniem jest jednak umożliwienie czytania książek – w tej roli aplikacja spisuje się znakomicie. Podobnie do dedykowanych czytników Amazonu, również tutaj jest możliwa zmiana wielkości czcionki czy justowania, ale również trybu (jasny, ciemny, sepia). Czytelnik w dowolnym momencie może na książki nanosić własne notatki, podświetlać wybrane fragmenty, oraz wyszukiwać tak w książce, jak i w sieci.

r   e   k   l   a   m   a

Z poziomu Kindle możliwe jest również przeglądanie i dokonywanie zakupów w sklepie zawierającym ponad 2 miliony pozycji. Pomimo, że większość literatury jest anglojęzyczna, znaleźć w nim można również książki i czasopisma w języku polskim. Aplikacja jest darmowa, wymaga jednak posiadania bezpłatnego konta Kindle, do którego jest przypisywana.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi przeczytasz 52 książki w ciągu roku

30
OPROGRAMOWANIE 06.01.2016 | Anna Rymsza

Stare chińskie przysłowie mówi, że książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni. Te słowa stały się jeszcze prawdziwsze w momencie, gdy popularność zdobyły książki elektroniczne. Dla tych z Was, którzy z okazji rozpoczęcia kolejnego roku postanowili czytać lub czytać jeszcze więcej, przygotowaliśmy przegląd najbardziej przydatnych aplikacji do czytania, przeglądania i poszukiwania nowych książek. Książki na zawołanie Legimi Legimi to polska księgarnia elektroniczna, w której można nie tylko kupić e-booka, ale też czytać w abonamencie, z użyciem aplikacji. Aplikacje Legimi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.