Kindle Kindle

Strona główna iOS Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kindle to program firmy Amazon, przeznaczony do czytania książek elektronicznych z księgarni oraz przesłanych do chmury. Można w niej także przeglądać zasoby sklepu i łączyć się z czytnikiem Amazon Kindle.

Po założeniu konta w międzynarodowej księgarni można czerpać pełnymi garściami z ogromnej kolekcji angielskojęzycznych książek, w której często można zgarnąć dobrą pozycję za darmo – jak to w Amazonie. Poza tym można wysyłać sobie własne pliki pocztą elektroniczną na wybrany adres (na przykład ania@kindle.com) i pobierać je do aplikacji z chmury. Wreszcie można w aplikacji Kindle otwierać pliki PDF zapisane na telefonie.

Do zalet aplikacji Kindle należy zaliczyć sporą elastyczność wyglądu czytanej książki – można włączyć białe, beżowe lub czarne tło, zmienić wygląd tekstu albo włączyć widok dwóch kolumn, co jest bardzo przydatne na komputerze. Jeśli czytamy na kilku urządzeniach, można synchronizować ostatnią stronę między nimi. Ponadto aplikacja pozwala dodawać zakładki, sprawdzać słowa w słowniku języka angielskiego w słowniku i zapisywać notatki, które także zostaną zsynchronizowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!