Kiwi Browser Kiwi Browser git210216gen570536402

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kiwi to ciekawa przeglądarka na Androida, która bazuje na Chromium, ale wyposażono ją w wiele dodatkowych opcji. Posiada budowany bloker reklam, wyskakujących okienek, powiadomień, koparek kryptowalut i funkcję automatycznego akceptowania powiadomień o obsłudze ciasteczek, by oszczędzić użytkownikowi konieczności robienia tego każdorazowo ręcznie.

Program cechuje się wysoką szybkością działania oraz wygodną obsługą. Ciekawostką jest możliwość zmiany folderu, do którego pobierane będą pliki oraz odtwarzania w tle filmów z serwisu YouTube – także podczas przeglądania innej karty w przeglądarce, a nawet po zamknięciu programu i wygaszeniu wyświetlacza smartfona.

Uwagę warto zwrócić również na wbudowany tryb nocy. Zmienia on kolorystykę wszystkich odwiedzanych stron, przyciemniając nieco ekran. Modyfikowane są wówczas również kolory – jasne tła zastępowane są ciemnymi, a jaskrawe kolory zamieniane są na pastelowe odmiany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wbudowane blokowanie reklam
brak
ocena użytkownika
29.06.2018 07:08

Bardzo szybka i wygodna przeglądarka bazująca na Chromium. Brakuje jedynie synchronizacji ale to wina google które nie pozwala stosować tej funkcjonalności w innych przeglądarkach poza swoją przeglądarką chrome (choć autor zapowiada że i ten problem ma w planach obejść i rozwiązać).