Kolejny tablet Xiaomi to Mi Pad 2, który… składa się w Transformera

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Xiaomi nieustannie poszerza swoją ofertę o kolejne klasy urządzeń. Podczas MWC mieliśmy okazję zobaczyć pojazd Ninebot, a niedawno pisaliśmy o urządzeniu do gotowania ryżu. Ekspansja trwa i wygląda na to, że wkrótce Xioami zajmie się produkcją… zabawek.

Oczywiście nie mogą to być zabawki całkowicie zwyczajne. Jak zauważa TheNextWeb.com, Xiaomi w partnerstwie z Hasbro uruchomiło akcję crowdfundingową, wyniku której wyprodukowany ma zostać Soundwave – zabawkowy robot, który po złożeniu będzie wyglądał jak tablet Xiaomi Mi Pad 2.

19-centrymetrową figurkę można kupić za 169 juanów, czyli niecałe 100 złotych. Trudno stwierdzić, aby taka cena była porównywalna z dotychczasową polityką cenową Xiaomi. Soundwave, choćby nie wiadomo jak doskonałą był zabawką, pozostanie nią, gdyż po złożeniu stanowi jedynie atrapę tabletu.

Niemniej popularność Xiaomi także poza Azją rośnie, i nie zabraknie z pewnością młodych Europejczyków, którym do szczęścia wystarczy choćby atrapa rozchwytywanego tabletu, którą w dodatku można zmienić w robota.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję