Kombi 8.034

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kombi jest niezwykle interesującą i atrakcyjną cenowo propozycją w kategorii oprogramowania DTP.

To rozbudowany, zintegrowany system komputerowego składu dokumentów posiadający wbudowane edytory: tekstu, grafiki wektorowej i rastrowej. Komponenty obrabiane tymi edytorami można łączyć w jeden dokument, pozostawiając jednocześnie możliwość ich edycji na każdym etapie składu.

W skład pakietu Kombi wchodzą ponadto dodatkowe programy uzupełniające. Największym z nich jest KombiKor. Jest to edytor tekstu z wbudowanymi słownikami: ortograficznym i synonimów oraz wbudowanym mechanizmem dzielenia tekstu na sylaby. Ponadto dostępne są także generator kodów kreskowych, generator plików PDF i wiele innych.

Uwaga!

1. Program istnieje w dwóch wersjach LT i Pro. Szczegółowe porównanie funkcji znajduje się na stronie producenta.

2. Wersja testowa posiada ograniczenia w postaci braku możliwości zapisu plików, eksportu, oraz kopiowania do systemowego schowka.

3. Podczas instalacji programu, a także podczas jego późniejszego użytkowania niektóre programy antywirusowe mogą błędnie interpretować jeden z plików programu o nazwie Mailto3n.exe jako zawirusowany. W przypadku wystąpienia takiego problemu zalecamy na czas instalacji programu wyłączyć program antywirusowy, a po zakończeniu instalacji dodać ten plik do listy wyjątków programu antywirusowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 16.10.2010 17:00

Korzystam z tego progamu od kilku lat w wersji PRO od 5, 6...
Uważam, że jest to program bardzo dobry na potrzeby składu publikacji. Jest to taki mały kombajn... mały,ale wystarczający do profesjonalnej obróbki materiału.

  #1 21.06.2006 12:36

Witam,

rety, dopiero zobaczyłem. Panie Stefanie, zaszczytem było być Pana uczniem.

Pozdrawiam serdecznie

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi