r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konferencja OpenSource w Szczecinie

Strona główna Aktualności

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się dwudniowa konferencja poświęcona otwartemu i wolnemu oprogramowaniu, projektom oraz technologiom. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych 20 i 21 listopada do Pomerania Technoparku w Szczecinie.

W czasie spotkania poruszone zostaną głównie zagadnienia z obszaru zarządzania i infrastruktury, ale nie zabraknie otwartych frameworków, prywatności i zabezpieczania danych oraz interesujących kwestii prawnych związanych z patentowaniem otwartego oprogramowania. Ponadto w tegorocznej agendzie znalazł się również temat prowokujący: „Czego brak systemom OpenSource, a co mają ich starsi bracia, czyli komercyjne UNIXy (AIX, HP-UX, Solaris)”. Pełną agendę można zobaczyć na stronie spotkania. Dla gości przygotowana została również miła niespodzianka.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich, a jej głównym celem jest pogłębianie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie poświęconej konferencji. Serwis dobreprogramy.pl objął patronat medialny nad spotkaniem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.