Z kamerą w Centrum Technologicznym Nokii – najnowocześniejszym w Europie

Strona głównaZ kamerą w Centrum Technologicznym Nokii – najnowocześniejszym w Europie
26.07.2014 10:11
Z kamerą w Centrum Technologicznym Nokii – najnowocześniejszym w Europie

Wrocławski oddział badawczo-rozwojowy Nokii (do niedawna Nokia Siemens Networks) to jeden z filarów nowej strategii Fińskiej firmy. Centrum Technologiczne we Wrocławiu może pochwalić się między innymi najnowocześniejszym laboratorium badawczym tego typu w Europie, którego fragment, zgodnie z obietnicą, mamy przyjemność Wam pokazać.

bELaAVKd
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Centrum Technologiczne we Wrocławiu odgrywa kluczową rolę przy opracowywaniu standardów i urządzeń umożliwiających komunikację bezprzewodową, ze szczególnym naciskiem na techniki szerokopasmowego dostępu do Internetu. To w tym laboratorium elektronicy i inżynierowie pracują nad przyszłością telefonów i stacji bazowych, w tym pracujących w nadchodzącym standardzie 5G. Jak wygląda takie laboratorium? Jakie urządzenia biorą udział w opracowywaniu standardów łączności bezprzewodowej?

Zapraszamy do zwiedzania. Po laboratorium oprowadza nas Marcin Wija, kierownik zespołu testerskiego.

Niestety nasza kamera sfilmowała kilka obiektów, których nie powinna i nie możemy Wam pokazać pełnego nagrania. Dlatego też na filmie nie brak miejsc zasłoniętych i nieco… nienaturalnych kadrów. Mamy nadzieję, że nie popsują one wrażeń.

bELaAVKf

Zainteresowanym tematem polecamy również czerwcowy wywiad z Bartoszem Ciepluchem, kierownikiem Centrum Technologicznego we Wrocławiu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELaAVLb