r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KoniecReklamTV 1.1

Strona główna iOS Wiadomości Programy telewizyjne

KoniecReklamTV to aplikacja informująca użytkownika o zakończeniu danego bloku reklamowego w telewizji, wykorzystując w tym celu powiadomienia push. Obecnie program obsługuje 12 popularnych, polskojęzycznych stacji telewizyjnych.

Korzystanie sprowadza się do wyboru na ekranie stacji, na której właśnie rozpoczęły się reklamy. Później można swobodnie przełączyć program w telewizji, bez obaw, że moment zakończenia reklam na poprzednim kanale zostanie pominięty – we właściwej chwili otrzymamy stosowne powiadomienie.

Na tę chwilę program działa wyłącznie między godziną 16.00 a 24.00, ale w przyszłości planowane jest rozszerzenie funkcjonalności na tyle, by aplikacja była użyteczna przez całą dobę bez ograniczeń.

Uwaga!

Darmowa wersja programu dostępna jest przez 14 dni od instalacji. Po tym czasie konieczne jest wykupienie abonamentu, ale możliwe jest również korzystanie z programu za darmo: wówczas ograniczona zostanie liczba dostępnych programów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KoniecReklamTV: jak działa aplikacja do omijania reklam w telewizji?

69
05.07.2017  •  Oskar Ziomek

W dobie stale rozwijających się serwisów streamingowych, nie każdy ogląda jeszcze klasyczną telewizję, w której jednym z odpychających czynników z pewnością mogą być wiecznie trwające reklamy. Osoby przywiązane do telewizora powinna więc zainteresować aplikacja KoniecReklamTV, która ma ułatwić unikanie reklam w telewizji, bez obaw o przeoczenie momentu ponownego nadawania programu na ulubionej stacji. Działanie aplikacji polega na informowaniu użytkownika powiadomieniem push w smartfonie o chwili, w której zakończy się blok reklamowy na wybranej stacji. Oglądając dany kanał należy wskazać go…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.