Konkurencja dla Skype

Strona główna Aktualności

O autorze

Jajah jest młodą firmą oferującą prowadzenie darmowych rozmów ze zwykłego telefonu komórkowego czy stacjonarnego i tworzy dobrą alternatywę dla Skype.

Aby zadzwonić przy pomocy Jajah należy wejść na stronę domową serwisu a następnie wpisać numer własny telefonu oraz numer na który chcemy zadzwonić. Po odczekaniu kilku sekund na nasz numer dzwoni operator, który łączy nas z numerem który wpisaliśmy wcześniej.

Każdy niezarejestrowany użytkownik może przeprowadzić 5 minut darmowej rozmowy na telefon stacjonarny, a w przypadku zarejestrowania się w serwisie może je prowadzić za darmo ale tylko pomiędzy telefonami stacjonarnymi.

Rozmowy na telefony stacjonarne są darmowe w Australii, Chinach, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, oraz w Polsce - co sprawdziliśmy. Usługa pozwala również na dzwonienie na telefony komórkowe, ale niestety nie ma tam naszego kraju.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia i zarejestrowania się w serwisie Jajah. Informacje na temat cen można uzyskać na stronie domowej firmy.

Sprostowanie: usługa Jajah pozwala niezarejestrowanym użytkownikom na wykonanie 5 minut darmowego połączenia pomiędzy dwoma telefonami stacjonarnymi (niektórzy donoszą o udanych próbach połączenia w niektórych sieciach komórkowych). Dla użytkowników zarejestrowanych rozmowy są płatne poza przypadkiem łączenia się pomiędzy dwoma telefonami stacjonarnymi zarejestrowanych użytkowników Jajah.

© dobreprogramy
s