T‑Mobile prezentuje elastyczną ofertę dla rodzin, w sam raz na koniec wakacji

T-Mobile prezentuje elastyczną ofertę dla rodzin, w sam raz na koniec wakacji

29.08.2018 20:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca i czeka nas twardy powrót do codzienności. Jeśli na jesień planujecie zmianę abonamentu telefonicznego dla swojej rodziny, koniecznie zapoznajcie się z nową ofertą T-Mobile. Od 30 sierpnia będzie można skorzystać z nowatorskiej umowy dla rodzin, która pozwala dołączać nowe karty przez cały czas jej trwania. Na klientów czekają też atrakcyjne rabaty.

Usługi pakietowe wykorzystujące wiele kart SIM nie są nowością na rynku, ale można powiedzieć, że przeżywają renesans. Cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów nie tylko ze względu na korzyści cenowe, lecz także wygodę. Dają możliwość opłacania jednej faktury i wprowadzanie zmian przez kontakt z jednym tylko biurem obsługi.

Mimo że oferty łączone przynoszą oczywiste korzyści, to w dalszym ciągu w znacznej części gospodarstw domowych korzysta się z co najmniej dwóch dostawców usług telekomunikacyjnych. Tworzy to pewne bariery. Brakuje na przykład możliwości dowiązania do już istniejącego kontraktu nowego abonamentu, gdy zajdzie taka potrzeba. W efekcie często członkowie rodziny płacą osobne rachunki u różnych operatorów, a próby skonsolidowania ich kończą się porażką, gdyż umowy obowiązują w różnych okresach. T-Mobile zauważył, że branża telekomunikacyjna była do tej pory zbyt konserwatywna w konstruowaniu ofert dla rodzin, nie potrafiła odpowiedzieć na ich zmieniające się potrzeby. Elastyczność jest tu podstawą.

Dlatego powstało nowe rozwiązanie w ofercie T-Mobile. Mechanizm oferty jest szalenie prosty: dwie karty w T-Mobile to rabat w wysokości 10 zł brutto do każdej z nich (w sumie -20 zł), 3 i kolejne karty to rabat 15 zł do każdej z nich. Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) do konta klienckiego w dowolnym czasie, odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Maksymalnie w ramach jednej umowy rodzinnej (pod jednym numerem PESEL) może działać do 10 kart. Dla każdego z kontraktów można otrzymywać osobną fakturę z uwzględnieniem opłat i terminów płatności jego dotyczących.

Nowe oferty dla rodzin wykorzystują dobrze znany T- Mobile- Bez Limitu, w ramach którego każdy użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Internetu bez limitu danych i z „lejkiem” (10 GB z pełną prędkością, następnie z prędkością 1 Mb/s). Bazowa wysokość abonamentu w ofercie bez telefonu wynosi 50 zł, w ofercie z urządzeniem – 70 zł.

Dodatkowo dla najbardziej aktywnych użytkowników Internetu w smartfonie T-Mobile przygotował ofertę T-Mobile - Bez Limitu+ (60 zł m-c w wersji SIMO lub odpowiednio wyższej w ofercie ze smartfonem), obejmującą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS oraz dostęp do Internetu bez limitu danych, z identycznym „lejkiem” włączanym po przekroczeniu 20 GB. Oferty można dowolnie łączyć, korzystając z rabatów.

Obraz

Do pakietu usług rodzinnych wliczać się będzie popularna usługa T-Mobile – Internet Domowy. Cena samej usługi się przy tym nie zmieni, natomiast traktowana będzie ona jako jeden element zestawu i wpłynie na wysokość rabatu dla pozostałych kart.

Z oferty rodzinnej będą mogli korzystać z zachowaniem rabatów także aktualni klienci usługi T-Mobile - Internet Domowy. Dołączenie kolejnych kontraktów nie spowoduje wydłużenia czasu trwania umowy na Internet. Także dla aktualnych użytkowników usług telefonicznych T-Mobile przygotował proces migracji in-life czyli przejścia na nowy plan dla rodzin nawet w trakcie aktualnie obowiązującej umowy. Możliwość ta zostanie udostępniona od połowy września, warunki indywidualnie będą dostępne u konsultantów Biura Obsługi Abonenta oraz w punktach sprzedaży T-Mobile.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)