Kontakty

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kontakty to oficjalna aplikacja Google'a, która pozwala zarządzać tytułowymi kontaktami w ramach książki adresowej, która przypisana jest do danego konta użytkownika Google, a więc w każdym smartfonie z Androidem.

Funkcjonalność programu jest raczej podstawowa. Możemy stąd dodawać nowe pozycje w książce lub edytować te, które już istnieją. Przy każdym kontakcie, prócz szczegółowych informacji z książki zobaczymy również spis ostatnich połączeń.

Aplikacja nie jest wyposażona w dialer, więc nie da się jej używać jako alternatywy dla wbudowanego w telefon programu do dzwonienia: jest zastępstwem wyłącznie dla książki adresowej i pozwala na wygodne zarządzanie kontaktami przypisanymi do konta Google.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kontakty Google dla wszystkich w Sklepie Play: wystarczy Android 5.0

12
14.08.2017  •  Oskar Ziomek

Aplikacja pozwalająca zarządzać kontaktami zapisanymi w książce adresowej konta Google, czyli po prostu Kontakty, dotychczas w formie mobilnej aplikacji była dostępna wyłącznie dla niewielkiej grupy urządzeń. Teraz jednak zdecydowano się zwiększyć jej zasięg i od dziś z programu mogą korzystać wszyscy użytkownicy smartfonów dowolnych marek, którzy korzystają z Androida 5.0 lub jego nowszej wersji. Aplikacja jest tak naprawdę niewielkim menedżerem, odpowiednikiem implementowanej w smartfonach systemowej aplikacji do zarządzania kontaktami. Jej możliwości skupiają się jednak wyłącznie wokół…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy