r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konto Microsoft 1.0.0104.0901

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

Konto Microsoft to niewielka aplikacja pozwalająca na szybkie zatwierdzenie żądania weryfikacji dwuetapowej. Użytkownik może skonfigurować w nim wszystkie swoje konta w systemie Microsoft, a następnie reagować na monity o potrzebie zatwierdzenia, lub też korzystać z ręcznie generowanych kodów zatwierdzających.

Galeria programu

Podobnie do innych dużych dostawców, także Microsoft wprowadził w swoich usługach weryfikację dwuetapową. Znacznie zwiększa ona bezpieczeństwo konta, poprzez dodanie drugiego czynnika uwierzytelniającego. Po uruchomieniu tej opcji, oprócz hasła, użytkownik musi podczas logowania wprowadzić także drugi kod – wysyłany poprzez wiadomość głosową, wiadomość SMS lub generowaną w aplikacji mobilnej. Dzięki tej aplikacji ręczne wpisywanie kodów nie jest konieczne. Integruje się ona z kontem użytkownika, a następnie wyświetla informacje o żądaniach dostępu. Użytkownik może zatwierdzić je jednym kliknięciem, zamiast ręcznie przepisywać kody.

Gdy urządzenie mobilne znajduje się w trybie offline i nie może odebrać żądania, nadal możliwe jest korzystanie z generatora kodów do logowania. Aplikacja pozwala na dodawanie wielu kont, podczas logowania sama może wymagać podania danych do weryfikacji dwuetapowej. Aplikacja jest udostępniana za darmo, posiada w pełni spolszczony interfejs.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.