r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kopia zapasowa i synchronizacja 3.35

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych

Kopia zapasowa i synchronizacja (Google Backup and Sync) to program do synchronizacji danych z Dysku Google oraz usługi Zdjęć, będący połączeniem i bezpośrednim następcą osobnych wcześniej klientów Dysku oraz Zdjęć. Umożliwia automatyczne przesyłanie danych pomiędzy komputerem i wirtualnym dyskiem w chmurze, by zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo danych.

Galeria programu

Aplikacja nie powinna być żadnym zaskoczeniem dla dotychczasowych użytkowników poprzednich programów od Google. Dostępne w ustawieniach opcje są tutaj takie same, zmieniono jednak nieznacznie ich ułożenie dodając podział na zakładki, zaś głównym atutem programu jest po prostu ułatwienie obsługi dzięki połączeniu obydwu usług w całość.

Wśród ustawień znajdziemy więc między innymi możliwość wskazania dokładnej ścieżki zapisu danych, wybrania folderów do synchronizacji, czy też zdecydowania o tym, aby przesyłane fotografie były również automatycznie przekazywane do Zdjęć Google.

Dostępny jest przy tym wybór jakości, w jakiej mają być przesyłane: Google oferuje własne algorytmy ograniczania wielkości plików (kosztem jakości), ale w efekcie nieograniczoną darmową przestrzeń. Alternatywą jest skorzystanie z przesyłania bezstratnego, ale wówczas zdjęcia odliczają dostępne w naszym pakiecie miejsce na dysku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kopia zapasowa i synchronizacja: Dysk Google i Zdjęcia w jednym

11
OPROGRAMOWANIE 13.07.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Użytkownicy Dysku i Zdjęć Google mają od teraz możliwość korzystania z Kopii zapasowej i synchronizacji – aplikacji zastępującej dotychczasowego klienta backupu Zdjęć i Dysku na desktopie, która umożliwi jednoczesne synchronizowanie obydwu tych usług. Takie rozwiązanie może stanowić idealną receptę dla użytkowników, którzy dotychczas wzbraniali się przed jednoczesnym udostępnianiem fotografii w Sieci oraz zapisywaniem ich kopii bezpieczeństwa na dysku w chmurze. Zaproponowane uproszczenie pozwoli wykonać przede wszystkim te same czynności co dotychczas, jednak bez konieczności konfiguracji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
$nake   7 #1 16.07.2017 15:08

Tra ge dia! Po każdym usunięciu folderu do synchronizacji w programie i dodaniu go spowrotem tworzy się nowy folder na Dysku Google i wrzuca pliki do niego od nowa, mimo że te są identyczne i folder ma tą samą nazwę.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.