r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kore, Official Remote for Kodi v2.3.3

Strona główna Android Akcesoria Piloty

Kore,Official Remote for Kodi to oficjalna aplikacja pilot do sterowania urządzeniami z zainstalowanym programem Kodi (dawniej XBMC). Za jej pomocą możemy zdalnie zarządzać treściami zgromadzonymi na różnych urządzeniach.

Przy pierwszym uruchomieniu Kore aplikacja przeskanuje naszą sieć w poszukiwaniu urządzeń z zainstalowanym Kodi. W razie problemów możemy dodać je ręcznie. Po lewej stronie w menu znajdują się najważniejsze opcje oraz kategorie. Środek ekranu zajmuje pilot, którego wygląd oraz możliwości różnią się w zależności od wybranej kategorii i przeglądanych treści.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja wspiera także rozszerzenia Kodi. W ustawieniach nie znajdziemy zbyt wielu opcji konfiguracji. Poza zmianą skórki i aktywacją powiadomień możemy przypisać sprzętowe przyciski głośności do kontroli dźwiękiem.

Choć w sklepie Google Play znajdziemy bogatsze w możliwości oraz ładniejsze aplikacje do obsługi Kodi, Kore ma nad nimi małą przewagę. Jest aplikacją oficjalną, a do tego darmową i pozbawioną reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kore: oficjalny pilot do obsługi Kodi (XBMC) doczekał się nowej odsłony

7
OPROGRAMOWANIE 01.06.2015 | Paweł Piskurewicz

Kilka dni temu na naszych łamach opisywaliśmy aplikację Yatse, która to pozwala na zdalne sterowanie centrum multimedialnym Kodi (dawniej znanym jako XBMC). Wśród wielu zalet ma ona też co najmniej jedną wadę, nie jest aplikacją oficjalną. Ta niestety przez długi czas była zaniedbywana przez swych twórców. Aż do teraz, kiedy to do Google Play trafił Kore, Official Remote for Kodi. Nowy, oficjalny program powstała na bazie innej popularnej aplikacji do obsługi Kodi. Autorzy postanowili skorzystać z już sprawdzonego rozwiązania i stworzyć z niego oficjalnego pilota do obsługi Kodi. Przy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.