Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny 1.3

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny to HOPA, czyli prosta gra przygodowa z łamigłówkami oraz planszami typu hidden object.

W drugiej odsłonie Koszmarów z Głębin wcielamy się w Sarę Black, która jest kuratorem w Karaibskim Muzeum Morskim. Nasza bohaterka wiedzie spokojne życie do momentu otrzymania tajemniczej przesyłki. Znajdujący się w niej artefakt został niestety skradziony chwilę po tym, jak kobieta otworzyła paczkę. Teraz musi zrobić wszystko, by go odzyskać. W tym celu udaje się do zapomnianej wioski rybackiej, Kingsmouth, której mieszkańcy zmieniają się w straszne bestie za sprawą klątwy rzuconej przez diabła morskiego, Davy’ego Jonesa.

Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny zawiera system podpowiedzi oraz umożliwia pomijanie niektórych łamigłówek. Dzięki takim rozwiązaniom nie musimy obawiać się, że utkniemy na bardziej skomplikowanej zagadce. Tytuł oferuje aż 48 lokacji, ponad 400 przedmiotów, 20 scen z ukrytymi obiektami, 28 mini-gier oraz 30 osiągnięć do odblokowania.

Po pobraniu i uruchomieniu gry Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny możemy sprawdzić kilka początkowych etapów. Chcąc kontynuować zabawę musimy jednak zapłacić, odblokowując dostęp do pozostałej części gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!