Przetestuj sprzęt od Intela, ostatnia tura przed nami!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy — tak można podsumować drugą edycję akcji „Przetestuj sprzęt od Intela”. Właśnie ruszamy z trzecią, niestety już ostatnią turą tej atrakcyjnej zabawy. Tym razem na liście dostępnego sprzętu dużych zmian nie ma, natomiast wśród testujących pojawiły się dwie Czytelniczki :)

Wspólnie z Intelem zapraszamy więc do ostatnich już testów. Oto lista urządzeń i nicki wytypowanych testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z kawałkami krzemu Intela na pokładzie:

Tablety i smartfony

Ultrabooki

Laptopy do gier

Zestawy overclockera

Dodatkowo

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie, oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów, prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na specjalnym profilu Intela. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Po dwóch tygodniach testów sprzęt wraca do redakcji.

Akcję rozstrzygniemy w drugim tygodniu marca. Dla najbardziej aktywnych, zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach, przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Rozdamy między innymi ASUS Transformer Book T100 i tablety Dell Venue 7. Do wygrania będą też firmowe gadżety Intela oraz nasze koszulki.

Czekamy zatem na wysyp nietuzinkowych recenzji. Ostatni szczęśliwcy, sprawdzajcie skrzynkę mailową. Pierwsze urządzenia trafią do Was już w tym tygodniu!