Królewskie Opowieści 3: Kres Świtu Królewskie Opowieści 3: Kres Świtu 2.2

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Królewskie Opowieści 3: Kres Świtu to charakteryzująca się bardzo niskim poziomem trudności gra przygodowa z ukrytymi obiektami, która stanowi kolejną część popularnej serii wydawanej przez firmę Artifex Mundi.

Fabuła

Główna bohaterka to Eliana, studentka Alchemii, której powierzono zadanie odnalezienia cennego artefaktu. Dziewczyna została przygarnięta przez członków Akademii Alchemicznej Zora wiele lat temu i od tego czasu robiła wszystko, by zostać jak najlepszą uczennicą. Teraz będzie mogła udowodnić swoje zdolności, biorąc udział w wyjątkowo niebezpiecznej wyprawie, podczas której spróbuje odzyskać wspomniany przedmiot, a także stawić czoła potężnym mocom.

Mechanika rozgrywki

Jak już wspomniano, przejście gry Królewskie Opowieści 3: Kres Świtu nie stanowi wyzwania, bowiem nawet jeśli nie będziemy mogli poradzić sobie z odnalezieniem wskazanych przedmiotów czy też rozwiązaniem łamigłówki, to i tak popchniemy akcję do przodu. Tytuł zawiera bowiem system wskazówek oraz omijania zagadek, w efekcie czego każdy gracz dotrze do napisów końcowych.

Darmowa wersja demo

Królewskie Opowieści 3: Kres Świtu to gra płatna. Niemniej autorzy udostępnili możliwość przetestowania początkowych etapów zupełnie za darmo, a po uiszczeniu opłaty (14,99 zł) można swobodnie kontynuować zabawę bez konieczności wychodzenia z aplikacji. Całość pozbawiona jest jakichkolwiek reklam czy mikropłatności.

Najważniejsze cechy:

  • nieskomplikowana gra przygodowa z tradycyjnymi zagadkami oraz planszami z ukrytymi obiektami
  • rozbudowany wątek fabularny
  • 50 lokacji, 26 plansze z ukrytymi obiektami i 44 mini-gry
  • klimatyczna oprawa audiowizualna
  • możliwość sprawdzenia gry przed zakupem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!