Kujon Trzecioteścik DEMO Kujon Trzecioteścik DEMO

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

KUJON Trzecioteścik DEMO to demonstracyjna wersja aplikacji KUJON Trzecioteścik, przygotowującej do testu trzecioklasisty. Wersja DEMO zawiera 17 przykładowych zadań, pełna wersja aplikacji zawiera ich ponad 200.

KUJON Trzecioteścik to doskonała pomoc dla uczniów i rodziców w przygotowaniach do testu z j. polskiego i matematyki. Gra pomaga udoskonalić umiejętność czytania tekstów ze zrozumieniem, rozpoznawania rodziny wyrazu, posługiwania się synonimami i antonimami, porządkowania alfabetycznego, liczenia sylab i głosek, odróżniania zdań oznajmujących od pytających i tym podobne.

Zadania matematyczne uczą przeliczania dni na tygodnie, miesiące i lata, rozwiązywania zadań z treścią, korzystania z zegara ze wskazówkami, porównywania liczb, wyszukiwania liczb najmniejszych i największych, określania kolejności działań i oczywiście wykonywania podstawowych działań matematycznych w zakresie do 100.

Do ćwiczeń językowych dobrano interesujące i praktyczne teksty, których wartość wykracza poza szkolny program nauczania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!