r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LG Bridge 1.2.36

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LG Bridge to narzędzie dla posiadaczy urządzeń firmy LG (takich jak np. tablety czy smartfony), które umożliwia zarządzanie nimi z poziomu jednej aplikacji.

Galeria programu

Opisywany program oferuje funkcję zarządzania danymi, a także pozwala na tworzenie kopii zapasowych. Wśród dostępnych opcji warto wymienić możliwość przenoszenia kontaktów między telefonami, usuwania zbędnych wiadomości, kopiowania zdjęć czy utworów muzycznych oraz edytowanie plików zapisanych w pamięci urządzenia. Dzięki tym operacjom nie tylko pozbędziemy się zbędnych dokumentów, ale i zwiększymy wolne miejsce w pamięci urządzenia.

LG Bridge nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wystarczy zalogować się na to samo konto, co na urządzeniu przenośnym i wybrać zakładkę LG AirDrive, by zarządzać treściami bezprzewodowo. Druga zakładka, LG Backup służy natomiast do tworzenia kopii zapasowej lub przywracania systemu, a kolejna pozwala na aktualizowanie oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Free76   4 #1 29.05.2017 16:37

Co z tego jak LG wcale nie wypuszcza aktualizacji systemu Android na swoich telefonach. Z jednej strony może i dobrze - bo po jeszcze coś niechcący popsują.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.