LG Bridge LG Bridge 1.2.54

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LG Bridge to narzędzie dla posiadaczy urządzeń firmy LG (takich jak np. tablety czy smartfony), które umożliwia zarządzanie nimi z poziomu jednej aplikacji.

Opisywany program oferuje funkcję zarządzania danymi, a także pozwala na tworzenie kopii zapasowych. Wśród dostępnych opcji warto wymienić możliwość przenoszenia kontaktów między telefonami, usuwania zbędnych wiadomości, kopiowania zdjęć czy utworów muzycznych oraz edytowanie plików zapisanych w pamięci urządzenia. Dzięki tym operacjom nie tylko pozbędziemy się zbędnych dokumentów, ale i zwiększymy wolne miejsce w pamięci urządzenia.

LG Bridge nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wystarczy zalogować się na to samo konto, co na urządzeniu przenośnym i wybrać zakładkę LG AirDrive, by zarządzać treściami bezprzewodowo. Druga zakładka, LG Backup służy natomiast do tworzenia kopii zapasowej lub przywracania systemu, a kolejna pozwala na aktualizowanie oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!