r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LOT mobile 1.50.0

Strona główna Android Podróże i transport Połączenia lotnicze

LOT mobile to oficjalna aplikacja Polskich Linii Lotniczych LOT. Za jej pomocą odprawimy się online, zarezerwujemy bilet na samolot, sprawdzimy informacje o podróży oraz rozkład lotów. Program pozwala też wynająć samochód zarówno w Polsce, jak też w miastach zagranicą.

Galeria programu

Aplikacja LOT mobile służy głównie do usprawnienia podróży samolotami linii lotniczych LOT. Pozwala szybko przejrzeć lotów (krajowych i międzynarodowych), zarezerwować i kupić bilet, dokonać odprawy online, a także sprawdzić, jaki status ma nasz lot (zgodnie z planem, opóźniony lub odwołany).

Ponadto, dzięki aplikacji możemy sprawdzić oferty wynajmu pokojów hotelowych oraz samochodów w miastach, do których się wybieramy. Program pozwala przeszukać bazę ofert i opłacić wynajem hotelu lub auta, co również oszczędza sporo czasu.

W aplikacji zawarto również poradnik dla podróżnych. Znajdziemy w nim przydatne informacje o zasadach przewożenia bagażu, przygotowaniu do lotu, serwisie pokładowym, odprawie oraz o salonikach Executive na lotniskach. Ponadto, w LOT mobile znajdziemy pokaźny zbiór informacji o aktualnych promocjach biletowych przewoźnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.