r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LastPass Password Mgr Premium 4.3.1017

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł

LastPass Password Mgr Premium jest aplikacją kliencką usługi internetowej o takiej samej nazwie. Daje ona dostęp do osobistej, internetowej bazy haseł oraz zabezpieczonych notatek. Dzięki niej możliwe jest przeglądanie zapisanych w bazie danych o witrynach, ich edycja i usuwanie.

Galeria programu

Aplikacja obsługuje również w takim samym zakresie profile (karty tożsamości do automatycznego wypełniania formularzy) i bezpieczne notatki, włącznie z podziałem na grupy. LastPass posiada również prostą, wbudowaną bezpieczną przeglądarkę, z której poziomu użytkownik otrzymuje szybki dostęp do witryn zapisanych na koncie, a także opcji autouzupełniania danych (przeglądarka pozwala na logowanie nawet w wypadku autoryzacji HTTP typu AuthBasic). Aplikacja blokuje wykonywanie zrzutów ekranowych gdy jej używamy w celu ochrony naszych danych. Zawiera również generator bezpiecznych haseł z opcjami do wyboru.

Ze względów bezpieczeństwa możliwe jest ustawienie szybszego niż standardowe, automatycznego wylogowania z aplikacji po określonym czasie. Wersja bezpłatna działa na urządzeniach mobilnych przez 14 dni. Po tym czasie konieczne jest wykupienie pakietu premium usługi LastPass aby aplikacja nadal działała. Dodatkowo możliwe jest zainstalowanie osobnej aplikacji-dodatku integrującej LastPass z przeglądarką mobilną Dolphin Browser.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobilny LastPass dostępny dla każdego za darmo, choć z pewnym ograniczeniem

12
OPROGRAMOWANIE 12.08.2015 | Łukasz Tkacz

Wykorzystujemy coraz więcej usług i kont internetowych, a to wymusza stosowanie za każdym razem innych haseł dostępowych. Oczywiście możemy korzystać tylko z jednego, ale nie jest to rozwiązanie dobre. Użytkownicy urządzeń mobilnych mają powody do zadowolenia: mogą korzystać z menadżera haseł LastPass za darmo, choć w ofercie producenta tkwi pewien haczyk. LastPass jest jednym z najpopularniejszych tego typu rozwiązań. Kiedyś usługa ta byłą dostępna jedynie w przeglądarkach desktopowych, gdzie pozwala na szybkie zapisywanie i zabezpieczanie haseł, a także synchronizowanie ich między innymi…

LastPass i AppSumo zawierają umowę. Rok z Premium za darmo

26
OPROGRAMOWANIE 25.08.2014 | Tomek Kondrat (eagleeyetom)

LastPass jest jednym z najpopularniejszych menadżerów haseł dostępnych zarówno na komputerach osobistych, jak i urządzeniach mobilnych. Pomimo, że aplikacja uważana jest za nie do końca bezpieczna, cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników wszystkich systemów operacyjnych. Darmowa wersja na smartfony pozwala na 14 dni korzystania, po czym aplikację trzeba zasubskrybować do wersji premium. Koszt takiej usługi to 1 dolar miesięcznie, co w skali roku daje w przeliczeniu ok 36 złotych. Nie jest to duża kwota, jednak dla wielu może stanowić problem uniemożliwiający zakup aplikacji. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.