League of Angels – Paradise Land League of Angels – Paradise Land 2.9.0.5

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

League of Angels – Paradise Land to turowa gra RPG z elementami MOBA i Roguelike, osadzona w fantastycznym świecie gry League of Angels. Gra jest niezwykle estetyczna i wprowadza ciekawą mechanikę walki, bazującą na dwóch typach zasobów.

Gracz musi tu złożyć drużynę bohaterów, rozwijać ich możliwości i ulepszać znane już umiejętności. Ponadto w grze znajdziemy spory wybór broni i wyposażenia, które zmienia możliwości postaci, mistycznych kamieni, dodających nowe umiejętności i potężnych błogosławieństw, dodających siłę. Turowa walka wymaga opracowania strategii i zrównoważenia drużyny.

League of Angels – Paradise Land ma kilka trybów rozgrywki. Można samodzielnie przejść Honor Trial, który niewiele różni się od dobrze znanych gier typu eksploracja podziemi. Labirynth pozwala znajdować ukryte skarby i toczyć walki z potężnymi bossami. Arena to oczywiście starcia między graczami z całego świata, a ponadto można przyłączyć się do Gildii i wspólnie ze znajomymi piąć się w rankingach. Można założyć konto w grze lub grać jako gość.

Warto zwrócić uwagę na to, że przy projektowaniu dynamicznie generowanych poziomów pracował ten sam artysta, co przy Grand Theft Auto 5.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!