r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Legimi - ebooki bez limitów 2.62

Strona główna Android Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków

Legimi - ebooki bez limitów to sklep i czytnik ebooków powiązane z usługą o tej samej nazwie. Za pomocą aplikacji mamy dostęp do naszej bazy książek oraz możliwość zakupu nowych.

Galeria programu

Aby skorzystać z podstawowych możliwości programu nie musimy zakładać konta. Bez niego mamy dostęp do darmowych pozycji w sklepie, a także fragmentów książek. Konto jest jednak niezbędne gdy zdecydujemy się na zakup wybranego tytułu, bądź też skorzystanie z usługi ebooki bez limitów. Dzięki niemu możemy również synchronizować nasze dane, w tym postęp czytania pomiędzy różnymi urządzeniami.

Tryb czytnika nie odbiega znacząco od innych aplikacji tego typu. Pozwala zmienić rozmiar czcionki, aktywować tryb nocny, dodać notatki, czy też edytować odstępy. Najbardziej przydatne z nich umieszczono u góry, bardziej szczegółowe skrywają się w opcjach. Niestety interfejs pamięta czasy Androida 2.2 i obecnie razi swoją archaicznością.

Na uwagę zasługuje także wspomniana już usługa ebooki bez limitów. Pozwala ona na czytanie książek bez potrzeby ich zakupu, a jedynie przy opłacaniu miesięcznego abonamentu. Do wyboru jest kilka różnych pakietów. Aplikacja Legimi - ebooki bez limitów to przede wszystkim interesująca usługa, którą warto poznać. Szkoda, że wykonanie aplikacji nie trzyma równie wysokiego poziomu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W abonamencie Legimi będzie można czytać na czytnikach Kindle

2
OPROGRAMOWANIE 07.09.2017 | Anna Rymsza

Po prawie 5 latach od premiery abonamentu na ebooki przez poznańską księgarnię Legimi z usługi skorzystają również właściciele czytników Kindle. Dzięki temu subskrypcja dostępna będzie dla ponad 90% posiadaczy e-czytników w Polsce. Ruszyła już strona, na której można zostawić adres e-mail, by natychmiast otrzymać informację o dostępności Legimi na Kindle. Ponadto można wybrać abonament na e-booki i audiobooki bez limitu. Do tej pory Legimi dostępne było dla posiadaczy inkBOOKów oraz PocketBooków. Już niebawem osoby zamawiające abonament bez limitu będą mogły korzystać zeń także na…

W Legimi na Androidzie poczytasz i posłuchasz. 3 książki są dostępne za darmo

9
ROZRYWKA 28.07.2016 | Anna Rymsza

Użytkownicy urządzeń z Androidem od dziś mogą nie tylko czytać ile zachcą, płacąc miesięczny abonament, ale również słuchać książek w Legimi. Funkcja ta będzie dostępna gdy tylko aplikacja Legimi zostanie zaktualizowana. Usługa dostępna jest również dla osób, które już korzystają z subskrypcji, ale w wersji „Bez limitu”, czyli w cenie 32,99 zł miesięcznie. Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji, wspólnie z wydawcami Legimi przygotowało do czytania i słuchania książki bestsellerowych autorów, po które każdy może sięgnąć za darmo. Od dziś usługa Książki w chmurze w Legimi umożliwia…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.