r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Legimi - ebooki bez limitów 2.9.8

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków

Legimi - ebooki bez limitów to oficjalna aplikacja sklepu z książkami Legimi. Pozwala nie tylko zakupić nowe pozycje, ale także czytać już nabyte, oferuje także darmowe tytuły a także możliwość skorzystania z abonamentu.

Aby skorzystać z podstawowych możliwości programu nie musimy zakładać konta. Bez niego mamy dostęp do darmowych pozycji w sklepie, a także fragmentów książek. Konto jest jednak niezbędne gdy zdecydujemy się na zakup wybranego tytułu, bądź też skorzystanie z usługi ebooki bez limitów. Dzięki niemu możemy również synchronizować nasze dane, w tym postęp czytania pomiędzy różnymi urządzeniami.

Tryb czytnika nie odbiega znacząco od innych aplikacji tego typu. Pozwala zmienić rozmiar czcionki, aktywować tryb nocny, dodać notatki, czy też edytować odstępy. Najbardziej przydatne z nich umieszczono u góry, bardziej szczegółowe skrywają się w opcjach. Niestety interfejs pamięta czasy iOS sprzed zmian w wersji 7.0 i obecnie razi swoją archaicznością. Dodatkowo nie jest dostosowany do najnowszych urządzeń, a sama aplikacja potrafi działać niestabilnie.

Na uwagę zasługuje także wspomniana już usługa ebooki bez limitów. Pozwala ona na czytanie książek bez potrzeby ich zakupu, a jedynie przy opłacaniu miesięcznego abonamentu. Do wyboru jest kilka różnych pakietów. Aplikacja Legimi - ebooki bez limitów to przede wszystkim interesująca usługa, którą warto poznać. Szkoda, że wykonanie aplikacji nie trzyma równie wysokiego poziomu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W Legimi na Androidzie poczytasz i posłuchasz. 3 książki są dostępne za darmo

9
28.07.2016  •  Anna Rymsza

Użytkownicy urządzeń z Androidem od dziś mogą nie tylko czytać ile zachcą, płacąc miesięczny abonament, ale również słuchać książek w Legimi. Funkcja ta będzie dostępna gdy tylko aplikacja Legimi zostanie zaktualizowana. Usługa dostępna jest również dla osób, które już korzystają z subskrypcji, ale w wersji „Bez limitu”, czyli w cenie 32,99 zł miesięcznie. Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji, wspólnie z wydawcami Legimi przygotowało do czytania i słuchania książki bestsellerowych autorów, po które każdy może sięgnąć za darmo. Od dziś usługa Książki w chmurze w Legimi umożliwia…

Dzięki Samsungowi i Legimi w abonamencie posłuchamy audiobooków

18
28.04.2016  •  Anna Rymsza

Legimi i Samsung znów zaskakują polskich miłośników literatury. Poza dostępem do 15 tysięcy e-booków abonament da dostęp także do audiobooków, by można było czytać i słuchać w ramach jednej usługi. Tym samym polscy klienci mają swobodny dostęp do literatury w dowolnym formacie. Ośmielę się stwierdzić, że Legimi znów jest pionierem na polskim rynku cyfrowych książek. Poznańska usługa wprowadziła możliwość naprzemiennego słuchania i czytania książek dostępnych w abonamencie. Z czasem asortyment będzie się poszerzał i docelowo obejmie cały katalog książek dostępnych w abonamencie.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.