reklama

Lemmings Touch na PlayStation Vita przywróci wspomnienia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Szałem dzieciństwa wielu obecnie dorosłych już osób były Lemingi, wydawane pod sztandarem Psygnosis logiczno-zręcznościowe dzieła polegające na przeprowadzeniu określonej liczby stworków z wejścia na planszy do wyjścia z niej. Przez wiele ostatnich lat matka leżała odłogiem, aż w zeszłym roku młode studio d3t na PlayStation Mobile Sony wypuściło klasyka w odświeżonej formie. Projekt spotkał się z taką sympatią, że ta sama ekipa przygotowuje już z myślą o PlayStation Vita dotykowe Lemmings Touch.

Zielonowłose ludki dostaną do przebycia przeszło 100 etapów, pojawią się nowe obiekty, z którymi wejdą w interakcję. Machanie myszką zastąpi stukanie i suwanie palcem po ekranie , a producenci zapewniają, że wiele dni spędzili na naradach, obmyślając wygodny interfejs użytkownika. Zapowiadają kolorowe, zakręcone lokacje, ale pierwsze obrazy z gry są chyba zbyt cukierkowe... Data premiery tytułu nie została ujawniona.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało