r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lemmings Touch na PlayStation Vita przywróci wspomnienia

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Szałem dzieciństwa wielu obecnie dorosłych już osób były Lemingi, wydawane pod sztandarem Psygnosis logiczno-zręcznościowe dzieła polegające na przeprowadzeniu określonej liczby stworków z wejścia na planszy do wyjścia z niej. Przez wiele ostatnich lat matka leżała odłogiem, aż w zeszłym roku młode studio d3t na PlayStation Mobile Sony wypuściło klasyka w odświeżonej formie. Projekt spotkał się z taką sympatią, że ta sama ekipa przygotowuje już z myślą o PlayStation Vita dotykowe Lemmings Touch.

Zielonowłose ludki dostaną do przebycia przeszło 100 etapów, pojawią się nowe obiekty, z którymi wejdą w interakcję. Machanie myszką zastąpi stukanie i suwanie palcem po ekranie , a producenci zapewniają, że wiele dni spędzili na naradach, obmyślając wygodny interfejs użytkownika. Zapowiadają kolorowe, zakręcone lokacje, ale pierwsze obrazy z gry są chyba zbyt cukierkowe... Data premiery tytułu nie została ujawniona.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.