r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lenovo pokaże tablet Motorola z obiecującym „trybem produktywności”

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak wynika z najnowszych nieoficjalnych informacji dostarczonych przez „zaufane źródło” serwisu Android Police, Lenovo zaproponuje kolejne urządzenie, prezentując w niedalekiej przyszłości własny tablet pod marką Motorola. Jego cechą szczególną będzie tryb produktywności w systemie Android. Nie jest to pomysł całkowicie nowy: podobne rozwiązanie mogliśmy już obserwować w tabletach produkowanych wcześniej przez matczyne Lenovo.

To opcja, która pozwala przełączać się pomiędzy ostatnio używanymi aplikacjami, wykorzystując do tego skróty układające się w rzędzie na pasku nawigacyjnym. Rozwiązanie z jednej strony w ciekawy sposób zajmuje i tak niewykorzystaną dotychczas przestrzeń interfejsu, a z drugiej – wydaje się całkowicie intuicyjne, bo działa podobnie chociażby do najzwyklejszego paska zadań w Windowsie.

Aplikacje będzie tu można na stałe przypinać, ale również wygodnie przełączać oraz zamykać. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na realną wygodę korzystania z wielozadaniowości w wydaniu mobilnym. Jak dotąd nie jest znanych wiele szczegółów, ale dostępny jest zrzut ekranu z rzekomego urządzenia, na którym widać włączony tryb:

r   e   k   l   a   m   a

Trudno natomiast oceniać inne cechy sprzętu, które na tę chwilę są jedynie przypuszczeniami. Mówi się jednak głównie o tym, że urządzenie będzie należeć najpewniej do klasy premium i posiadać wyświetlacz o przekątnej dochodzącej do 10 cali. Najprawdopodobniej pojawią się również modele z wbudowanym modemem sieci komórkowej.

Niestety, ponieważ informacje są nieoficjalne, obecnie trudno nawet przypuszczać, na jakim etapie tworzenia sprzętu jest producent, a co za tym idzie – kiedy można spodziewać się przypuszczalnej premiery.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.