reklama

LeoMoon Files2Folders

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LeoMoon Files2Folders to dosyć nietypowe narzędzie, potrafiące wspomagać użytkownika podczas porządkowania zawartości dysku twardego. Jego zadaniem jest tworzenie folderów na podstawie plików zgromadzonych we wskazanej lokalizacji.

Obsługa programu ogranicza się jedynie do zdefiniowania ścieżki do katalogu, w którym chcielibyśmy zaprowadzić porządek. LeoMoon Files2Folders automatycznie tworzy dla każdego z plików nowy folder o takiej samej nazwie, a następnie przenosi plik do niego. W przypadku występowania danych o tej samej nazwie, lecz innym rozszerzeniu zostaną one ulokowane w tym samym folderze. Narzędzie z powodzeniem posłużyć może np. do porządkowania katalogu filmów.

LeoMoon Files2Folders charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i brakiem konieczności instalacji na komputerze. Program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama