Leonardo 0.14.50 Beta

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Leonardo to przydatne narzędzie do rysowania i malowania obrazów na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Program umożliwia stworzenie własnego dzieła od podstaw, a także zaimportowanie go z dysku twardego lub jakiekolwiek innego nośnika, o ile posiadamy własny projekt w formacie Leonardo, czyli *.leo (inne rozszerzenia nie są obsługiwane). Narzędzie ogranicza użytkownika jedynie w tym zakresie. Poza tym obszar rysowania czy też malowania jest nieskończony, a dodatkowe rozwiązania skutecznie ułatwiają pracę.

Leonardo posiada bardzo czytelny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika; może pochwalić się także szybkim działaniem. Dostępne narzędzia perspektywiczne sprawiają, że rysowanie linii i kształtów w perspektywie stanie się dużo łatwiejsze. Aplikacja ułatwia również stabilizowanie i wygładzanie konturów farbą drukarską.

Wśród tabletów wspieranych przez to narzędzie znajdziemy: Microsoft Surface Pro, Surface Go, Surface Book, Lenovo ThinkPad Yoga, Lenovo Miix, Huion Kamvas, Ugee, XP-Pen, Wacom Intous oraz Wacom Cintiq. Za ich pomocą (a także, rzecz jasna przy użyciu myszy) będziemy mogli szkicować, rysować i malować, robiąc użytek z dostępnych ołówków czy pędzli.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni! Aby móc korzystać z Leonardo trzeba założyć darmowe konto użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!