r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie na YouTube

Strona główna Aktualności

Z racji zbliżających się letnich Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) wydał oświadczenie prasowe, w którym informuje o tym, że sprawozdanie z zawodów dostępne będą na specjalnym kanale YouTube.

Na uruchomionym specjalnie kanale w serwisie YouTube transmitowane będą relacje z zawodów letnich Igrzysk Olimpijskich. Platforma kierowana jest do 77 krajów m.in. Afryki, Azji i Środkowego Wschodu - w tym Indii, Korei Południowej, Nigerii i Indonezji, w których żaden koncern medialny nie wykupił praw wyłączności do transmisji. Zdaniem przedstawicieli MKOl tego typu rozwiązanie zmniejszy ryzyko naruszenia praw własności do materiałów. Dodają oni także, że po raz pierwszy w historii igrzysk, transmisja z ich przebiegu docierać będzie do wszystkich ludzi na całym świecie.

Transmisja przebiegu poszczególnych zawodów na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie dostępna będzie na kanale beijing2008 serwisu YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.