r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LicenseCrawler 1.153 build 1895

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LicenseCrawler to darmowy program do wyświetlania numerów seryjnych, kluczy aktywacyjnych i licencji programów zainstalowanych na komputerze.

Galeria programu

Wielokrotnie po zainstalowaniu systemu operacyjnego lub innych programów na komputerze można zgubić wiadmość e-mail lub kartę z kodem produktu, numerem licencyjnym lub kluczem aktywacyjnym, co uniemożliwia ponowne wgranie danej aplikacji na dysk twardy komputera. W takiej sytuacji nie trzeba kupować jeszcze raz tego samego narzędzia, lecz można skorzystać z LicenseCrawler, które pozwoli odzyskać wspomniane dane, skanując rejestr systemu operacyjnego Windows.

LicenseCrawler świetnie radzi sobie z odzyskiwaniem kluczy produktów niemal wszystkich aplikacji dostępnych na rynku, w tym przede wszystkim systemu operacyjnego Windows (od wersji 95), pakietu biurowego Microsoft Office, Nero oraz VMWare. Szczegółowe informacje na temat każdego zainstalowanego programu są wyświetlane w przejrzystej i czytelnej formie (ID, typ, nazwa produktu, właściciel oraz numer seryjny).

Jak zaznaczają twórcy LicenseCrawler, program jest całkowicie bezpieczny i został wielokrotnie sprawdzony pod kątem obecności wirusów czy też złośliwego oprogramowania. Warto dodać, że narzędzie jest dostępne w wersji portable, co pozwala na umieszczenie go w pamięci USB i korzystanie na każdym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 08.05.2017 20:36

Właśnie przeskanowałem programem Virus Total a wynik to 16/61.Jak więc autor ma odwagę napisać,że "program jest całkowicie bezpieczny i został wielokrotnie sprawdzony pod kątem obecności wirusów czy też złośliwego oprogramowania"?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.