r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linijka 3.9

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Linijka to nic innego jak miarka, którą można wyświetlić na ekranie. Aplikacja pozwala mierzyć w centymetrach i calach.

Po pierwszym uruchomieniu należy upewnić się, że Linijka prawidłowo pokazuje wielkości i w razie potrzeby skalibrować wyświetlanie wirtualnej miarki korzystając z prawdziwej. Po tym możemy być pewni, że Linijka prawidłowo pokazuje mary.

Poza wyświetlaniem klasycznej linijki po bokach ekranu aplikacja ma trzy tryby dodatkowe – może mierzyć długość od zera, długość wyznaczonego odcinka oraz obliczyć pole prostokąta.

W ustawieniach można ponownie skalibrować ekran i zmienić ustawienia obracania. Ponadto można dokupić ciemny motyw i możliwość niewygaszania ekranu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Linijka

45
09.12.2017  •  Anna Rymsza

Zdarzyło Wam się musieć coś zmierzyć, gdy nie było pod ręką nawet kartki w kratkę? W takich sytuacjach pomoże dzisiejsza aplikacja dnia, czyli Linijka. Linijka jest aplikacją bardzo prostą, która robi w zasadzie tylko jedno – wyświetla linijkę na ekranie smartfonu lub tabletu. Po pierwszym uruchomieniu warto sięgnąć po inną, godną zaufania miarkę, by skontrolować ustawienia Linijki i ewentualnie je skalibrować, zmieniając skalę wyświetlania. Linijka ma też trzy dodatkowe tryby działania. Można mierzyć nią długość obiektu, długość odcinka na obiekcie (niekoniecznie zaczynającego się od…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.