r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linuksowe repozytorium firm i specjalistów

Strona główna Aktualności

Stowarzyszenie Linux Profesjonalny uruchomiło pierwsze w Polsce repozytorium osób i firm specjalizujących się w zagadnieniach związanych z systemem Linux. Serwis www.linuxpro.org.pl już działa i w pierwszym etapie zaprasza do rejestracji osoby bądź firmy, które mogą pomóc we wdrożeniu Linuksa w domu lub firmie.

Linuksowe repozytorium firm i specjalistów to serwis internetowy, który powstał w celu ułatwienia komunikacji pomiędzy osobami i firmami specjalizującymi się w zagadnieniach dotyczących systemu Linux, a ich potencjalnymi klientami z pobliskiego miasta czy regionu. Podstawą serwisu jest baza kontaktów do firm i osób prywatnych, które specjalizują się w dziedzinie Wolnego Oprogramowania. Korzystając z wyszukiwarki na stronie można będzie znaleźć fachowca, który nie tylko wdroży Linuksa w domu czy firmie, ale także w razie potrzeby zajmie się administracją serwerami i zadba o ich bezpieczeństwo. Jeżeli nie znajdzie się specjalisty spełniającego określone wymagania, można wówczas zamieścić ogłoszenie, które ukaże się na stronie i w kanałach RSS.

Firmy oraz osoby prywatne zajmujące się Wolnym Oprogramowaniem i zainteresowane obecnością w serwisie mogą się rejestrować na specjalnej podstronie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.