MAGIX Fastcut MAGIX Fastcut 3.0.2.104

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MAGIX Fastcut to program do szybkiego, w sporej części automatycznego montażu filmów. Wystarczy wybrać materiały i szablon, by program automatycznie dobrał najlepsze ujęcia, efekty specjalne i przejścia.

Filmy do projektu można zaimportować na różne sposoby, także korzystając z nich w ich oryginalnych lokalizacjach i kopiując je z zewnętrznych nośników. Szablony pozwalając automatycznie połączyć filmy z muzyką w klipy o długości od 15 do 180 sekund. Dalszą edycję można przeprowadzić ręcznie, można też stworzyć swój film od podstaw, ustalając kolejność ujęć, dodając przejścia i napisy.

W edytorze filmów znalazły się między innymi narzędzia do korekty kolorów, estetyczne efekty stylizujące, stabilizacja obrazu proDAD Mercalli V2, korekta zniekształceń oraz narzędzia do manipulacji tempem odtwarzania. Własne pomysły można zapisać jako szablony do ponownego wykorzystania. Przy obróbce dźwięku można skorzystać z usuwania szumów tła i dźwięków zakłócających.

Filmy można eksportować w wielu formatach, także w rozdzielczości 4K. Licencja pozwala korzystać z niego na 3 komputerach i kierowana jest głównie do rodzin.

Program można testować przez 7 dni bez rejestracji, a po darmowej rejestracji przez 30 dni. W wersji testowej nie są dostępne wbudowane szablony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!