MAGIX Movie Edit Pro MAGIX Movie Edit Pro 2020 19.0.1.23

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Movie Edit Pro to program do wygodnego montażu i obróbki materiałów filmowych, kierowany do początkujących użytkowników. Znajdują się tu intuicyjne i elastyczne narzędzia, które nie sprawią problemów początkującym użytkownikom.

Movie Edit Pro przede wszystkim pozwala łatwo importować materiały z dowolnego źródła. Układanie fragmentów w odpowiedniej kolejności może odbywać się na dwa sposoby na szczegółowej osi czasu, mającej 32 ścieżki, albo w Scenorysie, gdzie widoczne są miniatury klipów.

Program doskonale radzi sobie z materiałami 4K i pozwala wygodnie łączyć filmy, zdjęcia i podkład muzyczny z efektami, napisami i przejściami. Znalazła się tu także możliwość korzystania z ujęć nagranych na greenscreenie. Program daje też możliwość automatycznej optymalizacji i automatycznego montażu klipów, a także stabilizacji obrazu.

Film można wysłać bezpośrednio do serwisu Vimeo. Można też korzystać z efektów specjalnych, dostępnych w sklepie.

Program można testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!