r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MAGIX Movie Edit Pro 2017 16.0.2.56

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Movie Edit Pro to program do wygodnego montażu i obróbki materiałów filmowych, kierowany do początkujących użytkowników. Znajdują się tu intuicyjne i elastyczne narzędzia, które nie sprawią problemów początkującym użytkownikom.

Movie Edit Pro przede wszystkim pozwala łatwo importować materiały z dowolnego źródła. Układanie fragmentów w odpowiedniej kolejności może odbywać się na dwa sposoby na szczegółowej osi czasu, mającej 32 ścieżki, albo w Scenorysie, gdzie widoczne są miniatury klipów.

r   e   k   l   a   m   a

Program doskonale radzi sobie z materiałami 4K i pozwala wygodnie łączyć filmy, zdjęcia i podkład muzyczny z efektami, napisami i przejściami. Znalazła się tu także możliwość korzystania z ujęć nagranych na greenscreenie. Program daje też możliwość automatycznej optymalizacji i automatycznego montażu klipów, a także stabilizacji obrazu.

Film można wysłać bezpośrednio do serwisu Vimeo. Można też korzystać z efektów specjalnych, dostępnych w sklepie.

Program można testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.