r   e   k   l   a   m   a
reklama

MAGIX Movie Edit Pro Plus 2018 17.0.1.127

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Movie Edit Pro Plus to zaawansowany program do montażu filmów o intuicyjnym interfejsie. Program pozwala układać projekt na 99 ścieżkach obrazu i dźwięku, radzi sobie z montażem materiałów 4K i panoramicznych 360°.

Interfejs programu został tak zaprojektowany, by zapewnić możliwość precyzyjnego przycinania klipów niskim kosztem. Program może też samodzielnie montować dostarczone filmy w takt muzyki. Do dyspozycji użytkownika jest tu kilkaset efektów, przejść, wejść, wyjść i szablonów napisów, które można dalej dostosować.

Przy montowaniu materiałów z różnych kamer można zastosować stabilizację obrazu firmy proDAD oraz automatycznie dostosować klipy do wzorca, by uzyskać harmonijne zestawienie. Co więcej, program powala montować i synchronizować ujęcia z różnych kamer – maksymalnie czterech.

Gotowe filmy można wysłać od razu na Vimeo, gdzie będzie można je oglądać bez reklam.

MAGIX Movie Edit Pro Plus można testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez miesiąc. Testowa wersja programu eksportuje jedynie 3 minuty filmu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.01.2018 20:58

@KacZi2001: a powiedz mi szanowny Kac od kiedy darmowe programy do testowania są wersją ful opcja
coś ci się pomieszały pojęcia
test tygodniowy to i tak spory kawał czasu
a po rejestracji miesiąc tylko komu jest to potrzebne jeżeli coś przypasuje po tygodniu to kupuję i tyle w temacie
jeżeli taki program testowy bedzie do bani to i dziesięć godzin i nieskończony czas użytkowania nic nie zmieni

pozdrawiam

KacZi2001   1 #1 15.10.2016 14:56

Nie dajcie się nabrać na tą "bezpłatną licencję". Cytując ostatni akapit: "MAGIX Movie Edit Pro Plus można testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez miesiąc. Testowa wersja programu eksportuje jedynie 3 minuty filmu." Dobreprogramy, ładnie to tak oszukiwać ludzi?

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNa Facebooku zamówisz hydraulika. Nowość w Marketplace