MAGIX Video Easy MAGIX Video Easy 6.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MAGIX Video Easy to bardzo proste w obsłudze narzędzie do edycji i montażu filmów, odpowiednie dla początkujących użytkowników. Program umożliwia m.in. łączenie ze sobą wielu filmów, dostrajanie podstawowych parametrów obrazu, nakładanie napisów i efektów, dogrywanie ścieżki dźwiękowej oraz wstępu i zakończenia.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a wiele czynności pomogą wykonać kreatory. Stworzony został z myślą o początkujących użytkownikach, dając im możliwość wygodnego montażu, bez specjalnej wiedzy.

Materiały można importować z kamery cyfrowej, smartfonu, dysku, a nawet źródła analogowego (magnetowid), jeśli można je podłączyć do komputera. Obsługiwane są wszystkie popularne kodeki, a więc AVCHD, HDV, miniDV, MPEG, H.264, MKV, MOV, VOB, WMV, AVI i wiele innych, a także płyty DVD i Blu-ray. Poza możliwością importu wideo, MAGIX Video Easy umożliwia także wczytywanie zdjęć i muzyki, która posłuży jako podkład dźwiękowy.

W programie mamy możliwość nie tylko montażu, ale też edycji dostarczonych materiałów (jasność, kontrast, nasyceniem, prędkość odtwarzania oraz odcień barw), dodawania napisów w różnych stylach, nagrywania własnego głosu jako narracji, a także stosowania wielu efektów wideo i animacji. Znalazły się tam także takie, które stylizują projekt, na przykład na stary film. Ponadto MAGIX Video Easy oferuje też narzędzia do stabilizacji obrazu oraz przesuwania ścieżki audio względem wideo.

Gotowy projekt może zostać zapisany na dysku lub nagrany na płycie DVD, AVHCD bądź Blu-ray, opublikowany w Internecie (w serwisie YouTube lub albumie MAGIX Online) i przesłany na przenośne urządzenia. W przypadku wypalania na nośnik możliwe jest jego odtworzenia na wielu standardowych odtwarzaczach DVD i Blu-Ray.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Bezpłatna rejestracja na stronie producenta pozwala przedłużyć ten okres do 30 dni.
  2. Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
  3. Program w wersji testowej umożliwia eksport maksymalnie 3 minut filmu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!