MAQU - Image Resizer 1.6

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAQU - Image Resizer to mała aplikacja, pozwalająca w prosty sposób konwertować i zmieniać rozmiar zdjęć w celu np. ich późniejszej publikacji w serwisach społecznościowych, na aukcjach internetowych itp.

Program dysponuje bardzo prostym i czytelnym interfejsem użytkownika. Umożliwia szybkie przekonwertowanie wskazanych obrazów do plików w formatach JPG, PNG i BMP. Potrafi wczytywać zarówno pojedyncze pliki, jak również całe foldery z grafiką. Wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia pracę z narzędziem w przypadku dużej ilości plików. Opcjonalnie MAQU - Image Resizer oferuje także funkcję zmiany rozmiaru grafiki. Wystarczy jedynie wskazać tryb interpolacji oraz żądany rozmiar w pikselach, stosunek procentowy lub stałą wielkość proporcji oryginalnego obrazu.

Aplikacja MAQU - Image Resizer nie wymaga instalacji. Po pobraniu wystarczy jedynie wypakować z archiwum folder z programem. Pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 05.11.2012 15:08

Zanim skorzystałem z MAQU, próbowałem uzyskać konkretne wymiary plików graficznych przy użyciu iResizer 2.2 i Image Resizer 4. Oba nie poradziły sobie z tematem, efekt uzyskany przez iResizera był wręcz karykaturalny a Image Resizera - niewystarczający. dopiero MAQU zrobił dokładnie to, czego chciałem.

  #2 26.12.2011 13:42

Ja polecam "Light Image Resizer" (poprzednio znany pod nazwą "VSO Image Resizer"). Jedną z jego zalet jest to, że niie potrzebuje .NET Framework'a a to dlatego, że staram się trzymać od NET'a daleko... daleko... Pewnie jestem przewrażliwiony ale tak ogólnie nie widze potrzeby instalowania NET'a.

eddie71   10 #1 02.10.2011 13:45

Po uruchomieniu otrzymałem komunikat:
.Net Framework initialization error.

Mam zainstalowany .NET Framework 4 Client Profile.

Paint.net działa u mnie bez problemu.