MAQU - Image Resizer 1.6

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAQU - Image Resizer to mała aplikacja, pozwalająca w prosty sposób konwertować i zmieniać rozmiar zdjęć w celu np. ich późniejszej publikacji w serwisach społecznościowych, na aukcjach internetowych itp.

Program dysponuje bardzo prostym i czytelnym interfejsem użytkownika. Umożliwia szybkie przekonwertowanie wskazanych obrazów do plików w formatach JPG, PNG i BMP. Potrafi wczytywać zarówno pojedyncze pliki, jak również całe foldery z grafiką. Wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia pracę z narzędziem w przypadku dużej ilości plików. Opcjonalnie MAQU - Image Resizer oferuje także funkcję zmiany rozmiaru grafiki. Wystarczy jedynie wskazać tryb interpolacji oraz żądany rozmiar w pikselach, stosunek procentowy lub stałą wielkość proporcji oryginalnego obrazu.

Aplikacja MAQU - Image Resizer nie wymaga instalacji. Po pobraniu wystarczy jedynie wypakować z archiwum folder z programem. Pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!